Sraz PTO (20.-22.5.2016) – článek + fotky

1. den

V pátek jsme se sešli v nevelkém počtu na nádraží v Kr.poli, odkuď jsme vlakem vyrazili společně s dalšími pionýry do Níhova. Odtam jsme se přemístili na tábořiště a utábořili jsme se. Večer jsme si u ohně snědli večeři a zapěli nějáké písně v doprovodu kytary.

 

2. den

Ráno nás probudil velmi slunný den. Po snídani nás čekaly drobné aktivity, které si pro nás připravily jednotlivé oddíly. Zeeska si pro ostatní připravila lukostřelbu. Když jsme si obešli jednotlivá stanoviště a vyzkoušeli všechny činnosti, tak nás čekal oběd. Po jídle a po poledním klidu přišla na řadu velká bojovka – Bitva pěti armád. Jednotlivé týmy mezi sebou soupeřily o pevnosti v lese, které bylo třeba získat. Po ukončení hry jsme si všichni rozdělili poklad, a čekal nás zasloužený odpočinek. Následně jsme si uvařili večeři a pak jsme se všichni sešli u ohně, kde byl vyhlášen nový náčelník PTO, tentokrát z našich vlastních řad.

3. den

Další den ráno nás čekal už jen dlouhý nástup, na kterém byly vyhlášeny výsledky letošní zelené ligy. Pak jsme se sbalili a ohřáli jsme si oběd. Pak už následovala jen cesta domů.