Nový školní rok 2020/21

VÝLET DO OBLAK – POKYNY
 
Začíná září a spolu s ním i nový oddílový rok! Už o nejbližším víkendu vyrazíme na rozjezdový výletek, který nebude jen tak ledajaký. Vyzbrojte se odvahou, odhodláním a vytrvalostí – bez těchto vlastností se neobejdete. Čeká nás totiž cesta do džungle!
 
Většina z vás si asi ještě pamatuje, jak jsme minulý rok, během poklidného letu přes Atlantik museli po selhání motorů nouzově přistát na neznámém ostrově. Zatím se zdá, že je pustý a neobydlený… ale vlastně toho o našem ostrově pořád moc nevíme. Kvůli zákeřnému viru, který se ostrovem šířil, jsme se celé jaro museli ukrývat na základně u porouchaného letadla. Léto zase bylo příliš horké a nevhodné pro objevné výpravy do nitra okolní džungle. To všechno už ale máme za sebou: teď už na Pustém ostrově začíná podzim. Konečně správný čas pro průzkum tohoto tajuplného místa!
 
V sobotu vyrážíme na první objevnou cestu. Přidej se k nám i Ty! A protože džungle je neprostupná a plná staletých stromů i pružných lián, vypadá to, že nás čeká šplhání do vysokých korun stromů… Nebo dokonce vyšplháme až do oblak?
 
KDY? V sobotu 19. 9. 2020
 
SRAZ: v 9.45 na konečné šaliny 9 a 11 na Lesné (Čertova rokle)
NÁVRAT: v 16.00 tamtéž
 
S SEBOU: jídlo a pití na celý den, pláštěnku, deník a tužku, šátek, 100 Kč
NA SEBE: oddílové tričko, sportovní oblečení a obuv
 
AKCI VEDE: Franta – 733 293 494, franta@zeeska.cz
 
Pokyny k otevření i zde:
 
 
PRVNÍ SCHŮZKA
 
nás čeká ve čtvrtek po výletě, 24.9.2020 v obvyklém čase 16.30 – 18.30. Tentokrát se ještě potkáme v parku Lužánky, sraz před budovou SVČ. Počítejte s tím, že budeme celou dobu venku a do budovy nebudeme mít přístup.
 
Těšíme se na všechny!