Nový školní rok 2018/19

Pomalu se začíná blížit září a s ním i nový školní rok. Po prázdninové přestávce začne náš oddíl opět pravidelně fungovat. Znovu se vydáme na cesty za novými zážitky, znovu si zahrajeme spoustu her na schůzkách i našich akcích. A co nás teda v září čeká?

 

První schůzka proběhne ve čtvrtek 20. 9. 2018 v obvyklém čase 16:30 až 18:30 v klubovně číslo 13 v Lužánkách. Rádi mezi sebe přivítáme i nové členy.

 

Hned v navazujícím víkendu se oddílový život rozběhne naplno. Místo obvyklé Rozjezdové výpravy nás letos čekají dvě jednodenní akce: 

 

sobotu 22. 9. 2018 se vydáme na Zářijový výlet do Moravského krasu. Pokyny najdete níže.

O den později, v neděli 23. 9. 2018 odpoledne proběhne Akce pro rodiče i děti v lanovém centru na Lesné (jako druhý pokus místo červnového termínu, který se nakonec nekonal). Tuto akci připravujeme společně s ostatními oddíly ze Zeesky; půjde o odpolední setkání s lezením na lanech; zváni jsou také všichni rodiče i sourozenci. Pokyny se objeví během září na zeeskových webových stránkách.

 

V záložce Plán akcí se už můžete podívat na termíny všech akcí v prvním pololetí.

 

Těšíme se na všechny!

 

 

 

Zářijový výlet – pokyny na akci

 

S příchodem nového školního roku na nás čeká i první výlet. Tentokrát se můžete těšit na procházku krajem vysokých skal, podzemních řek a tajuplných jeskyní. Naše cesta za poznáním nových míst nás zavede do údolí Říčky, kde se podíváme například k jeskyni Pekárna. Taky si během dne zahrajeme spoustu her.

 

Sraz: v 9:00 na Staré Osadě

Návrat: v 16:00 tamtéž

 

S sebou: jídlo a pití na celý den, 2x jízdenku na 60 minut, baterku, pláštěnku, deník a tužku, šátek, 50 Kč

 

Koktakt: Franta (franta@zeeska.cz, 733 293 494)