2. pochod 64. Pulkov – 4. oddíl Lesní Moudrosti

Na druhém pochodě jsme se chtěli podívat do bližšího okolí našeho tábora, neboť se zde nachází několik pěkných míst. Ačkoliv jsme tento pochod plánovali jako třídenní, počasí nám nepřálo a celý první den nám pršelo. Proto jsme se rozhodli pochod zkrátit a vyrazit až následujícího dne.
 
Dopoledne jsme konečně vyrazili na cestu. Za tábora jsme vyrazili do dobře známé vesnice Rozkoš, odkud jsme pokračovali přes lesy až na hrádek Bukovina. Ačkoliv se z něj nedochovalo moc pozůstatků, bylo to příjemné místo. Z Bukoviny naše cesta vedla do vesnice Jiřice, kde jsme vyšplhali na nevysokou rozhlednu. U ní nás překvapilo upravené prostranství s prolízačkami, starým žigulíkem a budkou, která kdysi sloužila jako trafika. O něco dál jsme se ve vesničce Boskovštej vykoupali v rybníce a následně jsme již dorazili do lesa, v němž jsme našli místo na přespání.
 
Po snídani jsme sbalili stany a pokračovali dál podél říčky až do Jevišovic. Zde jsme vykoupali v přehradě a autobusem odjeli nazpět do našeho tábora u Pulkovského mlýna.