Pochod starších

Na zeeskových stránkách naleznete text a fotky z prvních dvou dnů tábora, postupně tam budou přibývat články ze společných dnů. Na oddílových stránkách budou zápisy z obou pochodů. Zatím je k dispozici pouze text od dětí z pochodu, fotky by měly být přidány v průběhu týdne. O jakékoliv aktualitě se bude psát na začátku článku.

1. den:
Hlídali jsme tábor a proto jsme celý den odpočívali a hráli jsme deskovky. Na oběd byly palačinky, které byly vynikající.

2. den:
Ráno jsme se nasnídali, umyli jsme nádobí a vyrazili jsme na pochod. Po cestě jsme otevírali obálky, které nám dali řečtí obchod

3. den:
Budíček jsme měli až 11:30. Nejdříve jsme se sbalili a potom jsme si dali buchty. Vyrazili jsme do Kladrub. Tam jsme udělali výzkum kláštera. Potom jsme si obědnali česnečku ze zdejší restaurace. Když jsme dojedli, odešli jsme na tábořiště. Zbytek dne jsme hráli stolní hry a sušili jsme si věci. K večeři byly fazole.

4. den:
Dopoledne jsme se koupali a odpočívali. Po obědě začalo strašně moc pršet. Vyplavilo to zubřík a tak jsme se ho snažili celé odpoledne vysušit. A večer byly řecké trhy a zpívání.

Káťa