Ledová Praha

Pátek:

Sraz byl ráno v 5:30. Odjížděli jsme v 6:00 autobusem STUDENT AGENCY EXPRESS. Jeli jsme asi 2 a půl hodiny a sledovali film Mravenčí polepšovna a Kozí příběh. Kolem půl deváté jsme dojeli na nádraží Florenc. Odtam jsme jeli metrem do zastávky Háje. Pak jsme šli do školy a nasvačili jsme se. Pak jsme se vydali na Pražský hrad. Tam byla výměna stráží. Potom jsme šli podívat do Chrámu sv. Víta.Pak jsme šli do divadla na Fidlovačce.Bývalý člen zeesky nám ukázal všechny kulisy. Pak nám dali bagety na oběd. Potom jsme jeli na výstavu merkuru. Pak jsme jeli do školy. Asi za hodinu jsme jeli na večerní procházku po Praze

Sobota:

Ráno jsme jeli na Petřín. Nahoru jsme jeli lanovkou. Byla tam docela vysoká rozhledna, měla asi 300 schodů. Pak jsme šli do zrcadlového bludiště. Až jsme se všichni našli tak jsme se vydali do jídelny ve městě. Tam jsme se najedli a šli do musea voskových figurín. Potom jsme měli rozchod po stáncích. Když jsme se sešli tak jsme šli na bobovou dráhu. Každý měl 2 jízdy zdarma. Pak jsme šli do školy a navečeřili jsme se. Pak jsme šli spát.

Neděle:

Ráno jsme se zbalili a nasnídali. Až jsme se nasnídali tak jsme vyrazili do policejního muzea. Po policejním muzeu jsme šli na Václavák a tam jsme si dali na oběd klobásu. Pak jsme šli na vlak eurocity Gustav Klimt do Brna.