Jarní pochod 2012 – pokyny

5. – 9. dubna 2012 – okolí Pelhřimova

Milí kamarádi!
O Velikonočních prázdninách vyrážíme na tradiční Jarní pochod! Tentokrát si prohlédneme krásy přírody v okolí Pelhřimova. Spát budeme v tělocvičnách základních škol v obcích, přes které půjdeme. Nebojte se, nebudeme překonávat žádné závratné vzdálenosti, akce je tedy vhodná pro všechny! Určitě by byla škoda nejet! Vaše maminky a babičky a kamarádky můžete zmrskat klidně odpoledne, ony se zlobit nebudou 😉 Navíc s parádní mrskačkou, kterou si sami upletete budete uplně největší mrskači! Čeká nás samozřejmě spousta hříček a her ale i naučných a bádavých aktivit – vyzkoušíme si, jak se dá získávat voda z rostlin a ze Slunce, jak severoameričtí indiáni rozdělávali oheň křesadlem, a další věci.

Sraz: 10:50 na Hlavním nádraží (ve vestibulu za dveřma vpravo)
Návrat: 16:45 před Hlavní poštou (proběhne zakončení nástupem)
Jídlo s sebou: 1,5l pet lahev vody, oběd do vlaku z domu, večeře z domu, buchty na snídani, ? chleba, brambory (kolik sním), jeden nebo dva plátky tvrdého sýra (na smažák) předbalený!, ho-či-min (čínská polévka), taveňák, tuňák nebo paštika, konzerva fazolí, cibule + česnek, 8x svačina (oplatek,jablíčko), několik vajíček natvrdo, pentličky.
Velikonoční beránci a jiné dobroty jsou vítané
Další věci sebou: 400Kč, přezůvky, tentokárt ešus a hrneček a lžičku ANO!, oddílové tričko. Jinak věci jako obvykle na výpravu.
Na sebe: KROJ! (Zelenou košili + šátek – kdo má), pevné boty!
Akci vede: Kivi – tel 608 257 467, mejl kivi@zeeska.cz