Jarní pochod 2011

1.den
V pátek byl sraz na Zvonařce. Jeli jsme asi 2 hodiny do Křižánek. Potom jsme našli školu a převzali jsme ji. Až jsme se vybalili tak jsme šli na obchůzku okolo vesnice. Našli jsme vrbu a hospodu. Potom jsme udělali česnečku,vyčistili zuby a šli spát.

2.den
Ráno jsme si dali na snídani buchty a umyli se. Pak jsme zabalili dva batohy a vyrazili na výlet na Devět skal. Cestou jsme si plnili minima. Na devíti skalách jsme se napili a vylezli na vyhlídku. Pak jsme se vydali k Židovi(rozcestník) a v nedalekém remízku jsme uvařili. Na oběd bylo rizoto. Potom jsme šli k nedaleké chatě kde nám nalili kofolu- pán co nás obsluhoval vypadal jako medvěd zkřížený s člověkem a pak do školy kde jsme si nechali batohy a vzali si nože. U blízkého rybníka jsme upletli mrskačky. Některým z nás se moc nepovedla- já jsem toho příkladem. Potom jsme šli do školy a uvařili jsme si čínskou polévku. Po jídle jsme uklidili stůl a šli zdobit vajíčka- udělali jsme metalovou kapelu. Nejlepší byl magic se samopalem. Pak jsme se vydali na procházku- na hvězdy. Honzík nás naučil malý,velký vůz, kasiopeu,velký letní trojúhelník a labuť.Pak jsme šli spát.

3.den
Ráno jsme si vyčistili zuby a šli na snídani- byla marmeláda .Po snídani jsme se zbalili a dali ven batohy. Pak jsme uklízeli školu. Až byla čistá tak přišla nějaká ženská a zabavila nám ji. Pak jsme se vydali směrem na nějakou vyhlídku pořád do kopce. Cestou jsme si plnili minima. Z vyhlídky jsme se vydali k řece a pak asi 2 km do hospody. Hospoda byla velmi luxusní a tak jsme si tam dali kofolu. Pak jsme se šli všichni podívat na luxusní záchody s akvárkem. Potom jsme se vydali na Buchtův kopec a pak na zastávku u vesnice. Když jsme čekali na bus tak jsme si házeli s frisbee. Honzík nám pak přinesl zmrzlinu. Busem jsme jeli do Nového města n.m. a odtam jsme šli do Pohledce. Tam jsme si uvařili špageti a osprchovali jsme se. Pak jsme se připravili na nástup na hru. Ve hře jsme měli najít ztracený poklad bláznivého krále. Celý večer jsme chodili po kontrolách a snažili jsme se ho najít-Honzík obalený toaleťákem nás poslal blbě, ale nakonec jsme poklad našli. Ukradl ho bratr krále. Pak jsme šli spát.

4.den – Velikonoční pondělí
Ráno jsme vstal a rychle jsme začali mrskat. Po 1.kole jsme mrskali abychom zjistili kdo potrhlé slepici ukradl vejce. Zjistili jsme že to byla kuna. Pak jsme si dali snídani. Měli jsme taveňák. Pak jsme odpočívali a balili jsme se. Před polednem jsme vyrazili do Nového města n.m. a tam jsme sešli podívat na zámek. Pak jsme šli na nádraží a jeli vlakem do Brna. Před poštou byl nástup a pak jsme šli domů.

Klíště